Loading...

O Kancelarii

Kilka słów o nas

Kancelaria Notarialna

Paweł Sawicki

Kancelaria

Kancelaria Notarialna Notariusza Pawła Sawickiego znajduje się w centrum Warszawy - na bliskiej Woli, kilka minut pieszo od Metra Rondo Daszyńskiego, Metra Rondo ONZ, Hotelu Hilton, Placu Europejskiego i biurowca Warsaw Spire oraz Generation Park. Wejście do kancelarii znajduje się w klatce schodowej w pasażu pomiędzy budynkami Łucka 18 i Łucka 20.

Godziny urzędowania Kancelarii: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W umówionych wcześniej wypadkach możliwe jest także dokonanie czynności poza standardowymi godzinami urzędowania. W bezpośrednim sąsiedztwie kancelarii znajduje się szereg miejsc postojowych oraz parking na około 500 miejsc (Hotel Hilton – opłata 6zł/h).

Oferujemy dostęp do szeregu sal konferencyjnych dla sprawnego przebiegu złożonych transakcji oraz w celu zapewnienia pełnego komfortu i dyskrecji przy jednoczesnej obsłudze większej ilości osób. Kancelaria zapewnia również bezpłatny dostęp do sieci WiFi dla klientów.

Spotkanie oraz rozmowa z Notariuszem lub osobą przez niego upoważnioną w celu uzyskania wszelkich informacji związanych z planowaną czynnością notarialną są bezpłatne. Kancelaria Notarialna dokonuje czynności dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek oraz innych podmiotów a także dla organów administracji publicznej.

Cele

Notariusz, którego kompetencje zawodowe zostały wyznaczone ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie, zobligowany jest do dokonywania czynności notarialnych, zarówno tych, które dla swojej ważności wymagają kwalifikowanej formy notarialnej, jak i tych, którym forma notarialna ma być nadana zgodnie z wolą stron czynności jak na przykład poświadczenia podpisów pod różnymi rodzajami umów. Obowiązkiem Notariusza, posiadającego status osoby zaufania publicznego, jest zapewnienie bezpieczeństwa obrotu (przy jednoczesnym odpowiednim zabezpieczeniu praw i interesów stron oraz osób, dla których dokonywane czynności mogą powodować skutki prawne), zachowanie bezstronności przy dokonywanych czynnościach oraz zapewnienie stosowania przepisów prawa w sposób adekwatny do woli i intencji stron. Misją naszej Kancelarii Notarialnej jest rzetelne i profesjonalne wykonywanie powierzonych nam obowiązków przy jednoczesnych zachowaniu pełnej poufności, zarówno w zakresie dokonywanych czynności, jak i wszelkich informacji pozyskanych w toku ich przygotowania. Jednocześnie, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, zapewniamy szybką obsługę przy zachowaniu najwyższych standardów i wysokiej jakości świadczonych usług. Jednym z naszych priorytetowych celów jest również zwiększanie świadomości z dziedziny prawa wśród osób, które korzystają z usług naszej

Kancelarii, na co szczególny nacisk położony jest podczas udzielania nieodpłatnych porad prawnych w zakresie związanym z dokonywanymi czynnościami notarialnymi. Kancelaria notarialna w Warszawie obsługuje klientów z wszystkich dzielnic Warszawy takich jak Śródmieście, Wola, Mokotów, Żoliborz, Ochota, Bemowo, Wilanów, Białołęka, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Targówek Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy.